Dieta pudełkowa dla sportowców

dieta sportowa

Ćwiczysz regularnie? Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie – DIETA SPORT OPEN

Dieta SPORT OPEN – 6 posiłków w kalorycznościach od 1800 do 4200! Warianty kaloryczności będą wzrastać o 200 kalorii co daje aż 13 różnych wariantów!🤍

Rozkład makroskładników przedstawia się następująco:

Białko: 25-30%
Węglowodany: 50-55%
Tłuszcze: 25-30%

Skład diety SPORTOWEJ:

Śniadanie, koktajl białkowy, sałatka odżywcza, posiłek przedtreningowy, posiłek potreningowy, kolacja!

Posiłek przedtreningowy ma zwiększoną ilość węglowodanów, a ograniczone białko i tłuszcze, natomiast posiłek potreningowy zawiera dużo białka oraz prostych węglowodanów

W naszych dietach zawsze stawiamy na smak oraz jakość naszych składników. Przykładamy ogromną wagę do dietetyki i rozkładu makroskładników. Jest to wariant diety bazowy, możemy dostosować go pod Twoje indywidualne wytyczne, po konsultacji z nami. Doskonale wiecie, że jesteśmy najlepsi w dietach specjalistycznych.

Jest to w dalszym ciągu dieta premium na poziomie restauracyjnym, w stu procentach pozbawiona laktozy. Mięso takie jak wołowina, drób, kaczka oraz ryby – bez owoców morza. Dieta sportowa najwyższej jakości, przygotowywana przez najlepszych polskich kucharzy, z pasją, doświadczeniem, talentem i dużą dawką miłości. Dla wszystkich którzy chcą się zdrowo odżywiać. Podstawą tej diety dla sportowców są dania roślinne z dodatkiem idealnie doprawionych i przygotowanych, najwyższej jakości mięs oraz ryb. Dbamy o jakość i pochodzenie naszych produktów, stawiamy na ekologie, etykę, smak oraz zdrowie. Oprócz smaku za który odpowiada nasz Executive Chef, nasi dietetycy zapewniają prawidłowe zbilansowanie i dostarczenie codziennie wszystkiego co potrzebuje Twój organizm. Możesz zamówić ją TUTAJ.

W naszej ofercie znajdziesz również dietę wegetariańską czy Sirtfood.

SUBSKRYBUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH!

POBIERZ APLIKACJĘ

Aplikacja mobilna Andrzejewski PRZYJACIELE – nasz cel to Wasze zdrowie! Tworzymy wyjątkowy projekt, który pomoże Wam zadbać o zdrowie z najlepszym w Polsce cateringiem dietetycznym Andrzejewski PRZYJACIELE.

Pobierz naszą aplikację, dzięki której:

  • zamówisz nasze dania,
  • zmodyfikujesz dotychczasową dietę,
  • ocenisz nasze dania,
  • sprawdzisz swój indywidualny kod polecający oraz stan „flamingów” na koncie lojalnościowym,
  • sprawdzisz oraz wybierzesz menu (u nas to bezpłatna opcja!)
  • poznasz lepiej naszą ofertę!